ÚvodAktuality

V tradiční tombole OMEXOM GA Energo bylo vybráno více než 36 tisíc korun

09.05.2017
V rámci 15. ročníku největší letecké show na západě Čech mohli návštěvníci akce po oba dva dny přispívat na dobrou věc. Hlavní partner Dne ve vzduchu společnost OMEXOM GA Energo totiž opět připravila velkou tombolu se stovkami hodnotných cen. Společně s finančními dary od partnerů, kteří navštívili VIP stan OMEXOM GA Energo, bylo vybráno 36 307 Kč. Výtěžek poputuje do Dětského centra Plzeň.

Podívejte se video z letošní show!

10.05.2017
Patnáctý ročník největší letecké show na západě Čech nabídl divákům skvělou podívanou na moderní i historické stroje. Po celý víkend vše mapoval náš tým kameramanů a vy si můžete Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2017 připomenout ve videu!

Den ve vzduchu 2017 v obrazech

03.05.2017
Pohodovou sobotu i neděli prožili na konci dubna návštěvníci patnáctého ročníku Dne ve vzduchu, největší letecká show na západě Čech se opět setkala s úspěchem, na letišti AK Plasy panovala výborná atmosféra. Podívejte se na fotoreport!

Jubilejní 15. ročník Dne ve vzduchu je minulostí. Piloti i organizátoři děkují všem návštěvníkům za skvělou atmosféru

30.04.2017
Letiště AK Plasy zažilo další povedený Den ve vzduchu, na který dorazilo téměř 18 500 diváků. V neděli prošlo turnikety přes 12 tisíc návštěvníků, kteří vytvořili všem pilotům skvělou atmosféru. Martin Šonka, Petr Kopfstein i například Stephen Stead, pilot legendárního Spitfiru tak po svých vystoupeních posílali divákům jasný vzkaz: „Děkujeme, moc jsme si s vámi největší leteckou show na západě Čech užili.“

Sobotní program Dne ve vzduchu pobavil tisíce lidí

29.04.2017
Ani nižší teploty nebo občasné dešťové přeháňky neodradily více než 6 a půl tisíce diváků, kteří se dorazili bavit na už patnáctý ročník největší letecké show na západě Čech. Nadupaný program je nenechal ani na chvíli odpočinout, na nebi se totiž střídala taková esa jako například Martin Šonka, Petr Kopfstein, legendární letadlo Spitfire nebo The Flying Bulls Aerobatics Team.

Partneři akce