Letos uvidíte -
#
ÚvodAktuality

Legendární Spitfire vezme fanouškům dech

16.04.2017
Jedním ze zlatých hřebů Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton bude pro všechny fanoušky vystoupení legendárního letounu Spitfire Mk.XVI. Do Plas dorazí z letiště v Líních z leteckého spolu Classic Trainers. Organizátorům se podařilo vyzpovídat Stephena Steada. Angličana, který v roce 2011 letadlo koupil a od té doby se ho snaží zrekonstruovat.

Unikátní letoun „Electra“ měl pozvednout impérium J. A. Bati, unikl i nacistům

24.03.2017
Jeho majitelem byl slavný Jan Antonín Baťa, jako jediný dopravní letoun Československa dokonce unikl nacistům a dostat ho zpátky do Čech ze Spojených států znamenalo roky úsilí, velkých oprav a nakonec i přelet, který trval devět dnů. Řeč je o legendárním dopravním letadle Lockheed A10 Electra, o které měla zájem i známá pilotka Amélie Erhartová.

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton končí 31. března

14.02.2017
Už jen pár dní mají fanoušci největší letecké show na západě Čech na nákup zlevněných vstupenek v předprodeji. Den ve vzduchu s rádiem Kiss proton proběhne 29. a 30. dubna 2017 a lístky je možné na internetové adrese www.plzenskavstupenka.cz pořídit až do 31. března za 200 Kč.

Letecká bitva, jaká tu ještě nebyla!

04.03.2017
Pterodactyl Flight přijíždí s dvojnásobným počtem letadel i zcela novým programem. Atmosféra bitvy první světové války se letos na Dni ve vzduchu s rádiem Kiss Proton rozhoří skutečně naplno. Do Plas se pro velký úspěch vrací historická letecká skupina ze Žirovnice Pterodactyl Flight.

Letecká akrobacie plná elegance a noblesy – to jsou CASA Bücker 131 Jungmann

11.03.2017
Fandové do letecké akrobacie si letošní Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton budou moct vychutnat plnými doušky. A to i skuteční fajnšmekři, kteří dokáží ocenit nezaměnitelnou krásu a eleganci klasické akrobacie v podání legendárních CASA Bücker 131 Jungmann.

Partneři akce