ÚvodAktuality

Jak na Den ve vzduchu? Nejlepší variantou je hromadná doprava zdarma nebo parkování ve městě Plasy

24.04.2017
Největší letecká show na západě Čech se blíží a Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už v sobotu 29. a v neděli 30. dubna. Do Plas o víkendu zamíří fanoušci letadel ať už historických nebo moderních. Přinášíme informace o možných způsobech dopravy. Tím nejlevnějším a nejrychlejším je využití hromadné dopravy, která je zdarma. Další možností, díky které se návštěvníci mohou vyhnout kolonám při příjezdu nebo odjezdu je parkování ve městě Plasy. Na Den ve vzduchu se následně mohou dostat další autobusovou dopravou zdarma.

Legendární Spitfire vezme fanouškům dech

16.04.2017
Jedním ze zlatých hřebů Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton bude pro všechny fanoušky vystoupení legendárního letounu Spitfire Mk.XVI. Do Plas dorazí z letiště v Líních z leteckého spolu Classic Trainers. Organizátorům se podařilo vyzpovídat Stephena Steada. Angličana, který v roce 2011 letadlo koupil a od té doby se ho snaží zrekonstruovat.

Unikátní letoun „Electra“ měl pozvednout impérium J. A. Bati, unikl i nacistům

24.03.2017
Jeho majitelem byl slavný Jan Antonín Baťa, jako jediný dopravní letoun Československa dokonce unikl nacistům a dostat ho zpátky do Čech ze Spojených států znamenalo roky úsilí, velkých oprav a nakonec i přelet, který trval devět dnů. Řeč je o legendárním dopravním letadle Lockheed A10 Electra, o které měla zájem i známá pilotka Amélie Erhartová.

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton končí 31. března

14.02.2017
Už jen pár dní mají fanoušci největší letecké show na západě Čech na nákup zlevněných vstupenek v předprodeji. Den ve vzduchu s rádiem Kiss proton proběhne 29. a 30. dubna 2017 a lístky je možné na internetové adrese www.plzenskavstupenka.cz pořídit až do 31. března za 200 Kč.

Letecká bitva, jaká tu ještě nebyla!

04.03.2017
Pterodactyl Flight přijíždí s dvojnásobným počtem letadel i zcela novým programem. Atmosféra bitvy první světové války se letos na Dni ve vzduchu s rádiem Kiss Proton rozhoří skutečně naplno. Do Plas se pro velký úspěch vrací historická letecká skupina ze Žirovnice Pterodactyl Flight.

Partneři akce