ÚvodAktuality

Letecká akrobacie plná elegance a noblesy – to jsou CASA Bücker 131 Jungmann

11.03.2017
Fandové do letecké akrobacie si letošní Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton budou moct vychutnat plnými doušky. A to i skuteční fajnšmekři, kteří dokáží ocenit nezaměnitelnou krásu a eleganci klasické akrobacie v podání legendárních CASA Bücker 131 Jungmann.

„V létání potřebujete velmi často logicky uvažovat,“ říká Petr Kopfstein

09.03.2017
V Plasích předvede své umění létající matematik.Prestižní soutěž Red Bull Air Race je pro něj vrcholem. Kvůli účasti v pověstné soutěži a akrobatickému létání dokonce skončil s úspěšným podnikáním a všechnu energii věnuje jen výkonům v oblacích.

The Flying Bulls Aerobatics Team v novém složení poprvé v Plasích

24.02.2017
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton letos slaví kulaté 15. výročí. V programu se tak objeví mimo jiné i ta nejúspěšnější vystoupení, která byla v minulosti k vidění. Milovníci akrobatického létání si tak skutečně přijdou na své.

Vstupenky na Den ve vzduchu už jsou v prodeji

15.02.2017
Poslední dubnový víkend bude patřit areál letiště AK Plasy jubilejnímu 15. ročníku airshow Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton. Pro milovníky letadel, akrobacie a velkých výkonů pilotů je rezervován víkend 29. a 30. dubna.

Šampion Red Bull Air Race míří do Plas!

16.02.2017
Historicky první české vítězství v závodu prestižní soutěže zajistil Martin Šonka. Jako první Čech v historii se postavil o uplynulém víkendu na nejvyšší stupeň v závodu elitní série Red Bull Air Race. Akrobatický pilot Martin Šonka zažívá doslova snový vstup do nové sezóny.

Partneři akce