ÚvodAktuality

Představujeme hlavní hvězdy jubilejního ročníku

13.02.2017
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vstupuje do jubilejního 15. ročníku. Výročí největší letecké show na západě Čech se rozhodli organizátoři oslavit hodně vyšperkovaným programem.

Den ve vzduchu v obrazech

02.05.2016
Pěkné počasí, skvělé výkony pilotů, spousta nádherných strojů na zemi i ve vzduchu a davy spokojených návštěvníků. Takový byl další ročník oblíbené letecké show na západě Čech. Podívejte se na fotoreportáž jaký byl uplynulý víkend na letišti v Plasích.

Přípravy Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2017 startují! Termín je stanovený

25.07.2016
I když od uplynulého ročníku Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton uběhlo teprve několik měsíců, organizátoři už znovu svolali realizační štáb. Příští ročník s letopočtem 2017 se totiž začíná rýsovat po všech stránkách.

„Děkujeme všem návštěvníkům,“ zní z realizačního týmu

03.05.2016
Téměř 19 tisíc návštěvníků. Takový byl zájem o největší leteckou akci na západě Čech Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton. Přelomový víkend dubna a května patřil na letišti v Plasích opět oblíbené airshow.

Přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy

29.04.2016
Přípravy finišují! Největší letecká show na západě Čech - Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už tento víkend. Organizační štáb akce teď nepřetržitě odpovídá na nejrůznější dotazy, proto na nejčastější z nich přinášíme odpovědi.

Partneři akce