Letos uvidíte -
#
ÚvodAktuality

Autobusová doprava posílí. Do Plas a zpět budou jezdit velkokapacitní autobusy zdarma

26.04.2016
Návštěvníci Dne ve vzduchu mají každoročně možnost dostat se na letiště v Plasích pohodlně zdarma kyvadlovou autobusovou zdarma. Také v letošním roce bude tato služba k dispozici a navíc bude zase o něco lepší.

Dvojitá porce síly! Jas 39 Gripen se představí v programu hned dvakrát

24.04.2016
Vystoupení Armády České republiky patří každý rok na Dni ve vzduchu k jasným vrcholům show. Letouny Jas 39 Gripen byly, jsou a dozajista i v budoucnu vždy budou částí programu, která divákům vyrazí dech, ohromí je a rozhodně nenechá v klidu.

Buďte připraveni na vše! Den ve vzduchu spouští mobilní aplikaci

23.04.2016
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton přichází v letošním roce s novinkou, která v mnoha ohledech návštěvníkům usnadní a zlepší orientaci nejen přímo během samotné akce, ale i v několika předchozích týdnech.

Obraty, vývrtky i kouřové efekty! Karel Kuthan slibuje špičkovou akrobatickou show

12.04.2016
Leteckou akrobacii z českých luhů a hájů na Dni ve vzduchu bude mít v režii špičkový pilot Karel Kuthan. Český reprezentant v letecké akrobacii dorazí do Plas se svým typickým letounem Yakovlev Yak 55M. Jeho show je známá precizností i zábavnými prvky. V Plasích se tak mají diváci skutečně na co těšit.

„Nejdůležitější ve vzduchu je disciplína,“ říká šéf letky P3 Flyers Marco Guscio

07.04.2016
Poprvé v historii nabídne Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vystoupení švýcarské elitní akrobatické letky P3 Flyers. Skupina létá na letadlech Pilatus P3, tedy tradičních strojích švýcarské výroby. Vystoupení P3 Flyers jsou vždy plná precizních figur a excelentního výkonu pod vedením teamleadera letky MARCA GUSCIA…

Partneři akce