ÚvodAktuality

Přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy

29.04.2016
Přípravy finišují! Největší letecká show na západě Čech - Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už tento víkend. Organizační štáb akce teď nepřetržitě odpovídá na nejrůznější dotazy, proto na nejčastější z nich přinášíme odpovědi.

Autobusová doprava posílí. Do Plas a zpět budou jezdit velkokapacitní autobusy zdarma

26.04.2016
Návštěvníci Dne ve vzduchu mají každoročně možnost dostat se na letiště v Plasích pohodlně zdarma kyvadlovou autobusovou zdarma. Také v letošním roce bude tato služba k dispozici a navíc bude zase o něco lepší.

Dvojitá porce síly! Jas 39 Gripen se představí v programu hned dvakrát

24.04.2016
Vystoupení Armády České republiky patří každý rok na Dni ve vzduchu k jasným vrcholům show. Letouny Jas 39 Gripen byly, jsou a dozajista i v budoucnu vždy budou částí programu, která divákům vyrazí dech, ohromí je a rozhodně nenechá v klidu.

Buďte připraveni na vše! Den ve vzduchu spouští mobilní aplikaci

23.04.2016
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton přichází v letošním roce s novinkou, která v mnoha ohledech návštěvníkům usnadní a zlepší orientaci nejen přímo během samotné akce, ale i v několika předchozích týdnech.

Obraty, vývrtky i kouřové efekty! Karel Kuthan slibuje špičkovou akrobatickou show

12.04.2016
Leteckou akrobacii z českých luhů a hájů na Dni ve vzduchu bude mít v režii špičkový pilot Karel Kuthan. Český reprezentant v letecké akrobacii dorazí do Plas se svým typickým letounem Yakovlev Yak 55M. Jeho show je známá precizností i zábavnými prvky. V Plasích se tak mají diváci skutečně na co těšit.

Partneři akce