ÚvodAktuality

„Nejdůležitější ve vzduchu je disciplína,“ říká šéf letky P3 Flyers Marco Guscio

07.04.2016
Poprvé v historii nabídne Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vystoupení švýcarské elitní akrobatické letky P3 Flyers. Skupina létá na letadlech Pilatus P3, tedy tradičních strojích švýcarské výroby. Vystoupení P3 Flyers jsou vždy plná precizních figur a excelentního výkonu pod vedením teamleadera letky MARCA GUSCIA…

Den ve vzduchu naděluje! Soutěžte o vyhlídkové lety i o vstupenky

04.04.2016
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2016 se nezadržitelně blíží. V několika týdnech před samotnou leteckou show začíná období, kdy si mohou všichni šťastlivci zajistit vstupenky zdarma a ti ještě šťastnější mohou dokonce vyhrát vyhlídkový let.

Světový unikát v Plasích: Kluzák Hol´s der Teufel tažený autem Range Rover Sport

29.03.2016
Vzlétne letadlo tažené autem? A co když jde o unikátní větroň, který byl postavený přímo podle původní dokumentace z poloviny třicátých let? Tak přesně na to dá odpověď na Dni ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vystoupení pod názvem „Vem to čert“. V hlavní roli se představí ultralehký kluzák známý jako Hol's der Teufel.

Historický unikát v novém kabátě bude mít premiéru v Plasích! Praga E 114 Air Baby

25.02.2016
Je původcem několika světových rekordů, výkonem pokořil i Hitlerovy ambice a svého času předběhl svoji dobu. Řeč je o jediném letuschopném letadlu u nás, které je ryze československé výroby a navíc jeho kořeny sahají až do dob první republiky i poválečného období. Milovníci letectví a historie letadel už rozhodně ví, o čem je řeč. Praga E 114 Air Baby.

Boj o polní letiště! V Plasích ožijí scény z konce druhé světové války

20.03.2016
Lahůdkou bude v letošním ročníku Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton vystoupení klubu vojenské historie 4. Obrněné divize Plzeň.

Partneři akce