Letos uvidíte -
#
ÚvodAktuality

Komfort i pro náročné! Den ve vzduchu nabídne Chodovar zlatou zónu

08.03.2016
V loňském roce zažila premiéru a v letošním roce se pro velký úspěch vrací. Řeč je o Chodovar zlaté zóně, která nabídne návštěvníkům Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2016 extra výhody a luxusní podmínky.

Rytíři nebes svedou v Plasích dramatickou bitvu

02.03.2016
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton také v letošním ročníku nabídne vystoupení, které spojí historickou leteckou techniku a dramatické okamžiky válečné vřavy. Letecká bitva, která má základy v reálných událostech roku 1917, bude v letošním roce v podání Kindernay´s Flying Circus.

Švýcarská akrobatická letka P3 Flyers poprvé v Plasích!

18.01.2016
Také letošní ročník Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton přinese novinky. Tou nejpodstatnější z pohledu programu, která bude jedním z velkých lákadel pro znalce airshow po celé Evropě, bude švýcarská letová skupina P3 Flyers.

Předprodej vstupenek na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton startuje!

15.01.2016
Přípravy na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2016 nabírají na obrátkách. Do nového ročníku největší letecké show na západě Čech zbývá sice ještě několik měsíců, nicméně z pohledu organizátorů vstupují přípravy do samotného finále.

Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2016 má termín

26.09.2015
Největší letecké show na západě Čech bude v roce 2016 patřit přelom dubna a května. I když od uplynulého ročníku Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton neuběhlo ani půl roku, organizátoři už rozjeli přípravy na nový ročník se vším všudy. Aktuálně byl oficiálně potvrzený termín konání. Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton 2016 proběhne o víkendu 30. dubna a 1. května, dějištěm bude jako tradičně letiště AK Plasy.

Partneři akce