ÚvodAktuality

Lahůdka pro milovníky historie: Blériot i ve válečném nasazení

15.04.2015
Rok 1910 se zapsal do historie letectví u nás hned v několika směrech. Proslulý je samozřejmě první let Jana Kašpara 16. dubna, nicméně Plzeňsko se stihlo do dějin zapsat ještě o den dřív a to díky pokusu aviatika Roberta Schweizera, který dokázal dostat do vzduchu legendární Blériot s jednodenním předstihem.

Letecká bitva s maximálním nasazením! Unikátní vystoupení Pterodactyl Flight zvyšuje adrenalin

16.04.2015
Nadšenci do leteckých bitev a letectví obecně spojeného s vojenskými a armádními úkoly budou během letošního ročníku Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton doslova jako ve svém živlu.

Konec druhé světové války připomene bitva amerických a německých stíhaček

14.04.2015
Významné výročí 70 let od konce druhé světové války se v letošním roce promítá do řady akcí a Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton nebude výjimkou. Diváci uvidí rekonstrukci letecké bitvy z konce války mezi americkými a německými stíhačkami.

V obchodních centrech začala výstava unikátních leteckých fotografií

11.04.2015
Největší letecká show na západě Čech se blíží každým dnem. Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton, který proběhne poslední dubnový víkend na letišti AK Plasy, už se ale hlásí s předstihem. Milovníci létání a pohledů z ptačí perspektivy mají nyní výjimečnou možnost shlédnout unikátní výstavu leteckých fotografií známého fotografa Jiřího Bergera.

Když pohádka ožije… Dusty Display Team přiveze do Plas reálnou podobu filmu Letadla

02.04.2015
Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton přinese letos jednu ještě hodně horkou novinku leteckých show. Slovenskou letku Dusty Display Team. Největší nadšení tak stoprocentně vyvolá především u těch nejmenších diváků.

Partneři akce