ÚvodAktuality

Odpovědi na nejčastější dotazy

26.04.2017
Už o nadcházejícím víkendu se na letišti v Plasích uskuteční 15. ročník Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton. Organizátoři v posledních dnech neustále odpovídají na nejrůznější dotazy a právě proto vám přináším odpovědi na nejčastější z nich.

Stáhněte si mobilní aplikaci Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton

25.04.2017
Největší letecká show na západě Čech se blíží, Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už 29. a 30. dubna na letišti v Plasích. Už teď si můžete stáhnout mobilní aplikaci Den ve vzduchu, ve které najdete nejdůležitější informace, aktuality, mapku areálu nebo časy odjezdů a příjezdů hromadné autobusové dopravy, která je pro návštěvníky zcela zdarma. Aplikaci si můžete stahovat z Google Play a AppStore.

Vítěz závodu Red Bull Air Race rozčísne nebe nad Plasy. „V Plasích létám opravdu rád,“ říká Martin Šonka

24.04.2017
Život v kokpitu je jasně jeho osudem. Elitní akrobatický pilot Martin Šonka létání doslova zasvětil svůj život a za svým cílem, touhami a splnění snů šel už od klukovských let. Poprvé k létání „přičichl“ v patnácti letech ve větroni. Postupně ovšem vystudoval vojenskou akademii a stal se armádním pilotem. Postupně vyměnil armádu za prestižní Red Bull Air Race. A vyplatilo se. Na začátku letošního roku jako první Čech v historii vyhrál závod legendární série. Teď míří na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton a upřímně se těší. V Plasích se mu totiž podle jeho slov létá velmi dobře…

Česká spořitelna nabízí dvě porce energie – pro vás i váš mobil

17.04.2017
Maximálně zpříjemnit pobyt na největší letecké show na západě Čech Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton chce návštěvníkům hlavní partner akce Česká spořitelna. Díky možnosti zaplatit vstupenky kartou se vyhnou frontám na pokladnách a u Meeting pointu banky si budou moci dobít své mobilní telefony.

Jak na Den ve vzduchu? Nejlepší variantou je hromadná doprava zdarma nebo parkování ve městě Plasy

24.04.2017
Největší letecká show na západě Čech se blíží a Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton proběhne už v sobotu 29. a v neděli 30. dubna. Do Plas o víkendu zamíří fanoušci letadel ať už historických nebo moderních. Přinášíme informace o možných způsobech dopravy. Tím nejlevnějším a nejrychlejším je využití hromadné dopravy, která je zdarma. Další možností, díky které se návštěvníci mohou vyhnout kolonám při příjezdu nebo odjezdu je parkování ve městě Plasy. Na Den ve vzduchu se následně mohou dostat další autobusovou dopravou zdarma.

Partneři akce