ÚvodAktuality

Den ve vzduchu se zaměří na návštěvnický servis

20.02.2015
Poprvé vstupenky v předprodeji, tribuna a nový informační systém! Do nového ročníku Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton sice zbývá ještě několik měsíců, přípravy ale běží skutečně na plný plyn.

„Na Dni ve vzduchu představíme nový program,“ říká Radka Máchová, vedoucí letky Flying Bulls

16.03.2015
Ozdobou Dne ve vzduchu s rádiem Kiss Proton bude opět vystoupení špičkové světové akrobatické letky The Flying Bulls Aerobatics Team. „Čtyřka z Jaroměře“ přiveze do Plas navíc naprostou novinku a vystoupí na nových strojích.

Předprodej vstupenek na Den ve vzduchu je spuštěný!

17.03.2015
Poprvé v historii jsou vstupenky na Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton na letišti AK Plasy k mání s předstihem. Spuštěný byl předprodej na www.plzenskavstupenka.cz.

Bavarian Bücker Formation – elegance třicátých let i kouřové efekty

20.03.2015
Závan třicátých let a pohled do historie letectví pro skutečné fajnšmekry nabídne vystoupení mimořádné formace, která do Plas dorazí až z Německa. Bavarian Bücker Formation představí na Dni ve vzduchu tři skutečné krasavce – Bücker 131Jungmann.

„Celý program bude úžasná podívaná,“ říká o Dni ve vzduchu hvězdný pilot Martin Šonka

27.03.2015
První český pilot, který vstoupil do elitní série Red Bull Air Race, medailista ze světových šampionátů i mistr Evropy. Akrobatický pilot Martin Šonka je ve svém oboru právem špičkou.

Partneři akce