Stále více oblíbenější Zlatá zóna bude na letišti v Plasích k dispozici i v roce 2023. Určená je všem milovníkům letectví a fanouškům, kteří chtějí znásobit své zážitky ze Dne ve vzduchu. Zlatá zóna totiž nabízí především vlastní tribunu, která je v těsné blízkosti letištní plochy s přímým a nerušeným výhledem na letadla a letecký program. Majítelé vstupenek do Zlaté zóny se mohou těšit i na další výhody jako například vlastní stánek s občerstvením, kupony na občerstvení, vlastní toaletu a punc jedinečnosti.

Tribuna, která je určena k sezení, pojme omezený počet míst, proto je vhodné s koupí vstupenek nezahálet. Každý si předem může vybrat místo, ze kterého se chce na Den ve vzduchu v pohodlí koukat.

Vstupenky si mohou zájemcí pořídit v předprodeji do 16. dubna 2023 za zlevněnou cenu. Dětská vstupenka stojí (od 0 do 12 let včetně) 450 Kč, dospělá (od 13 let věku) 950 Kč. Od 17. dubna 2023 v předprodeji i na místě bude dětská vstupenka (od 0 do 12 let včetně) stát 600 Kč a dospělá (od 13 let) 1100 Kč. 

Výhody ZLATÉ ZÓNY:

- Nerušený a perfektní výhled na letecký program

- Vlastní tribuna

- Vlastní stánek s občerstvením

- Kupony na občerstvení jako dárek

- Vlastní toaleta

VSTUPENKY MŮŽETE KUPOVAT ZDE