Až do 31. března 2019 bude možné koupit vstupenky na Den ve vzduchu 2019 s 20% slevou za 200 Kč. Po četných žádostech návštěvníků si navíc fanoušci největší letecké show na západě Čech opět mohou pořídit vstupenky do Zlaté zóny. Ta stojí 600 Kč a majitelům vstupenek zajistí opravdové pohodlí. Den ve vzduchu 2019 se uskuteční 27. a 28. dubna.

Zlatá zóna

Zlatá zóna nabídne fanouškům vlastní tribunu s kapacitou 129 míst, kupóny na občerstvení, vlastní stánek s občerstvením bez čekání a také vlastní toaletu. Vstupenky do Zlaté zóny tak mohou coby vánoční dárek někomu z Vašich blízkých udělat opravdu velkou radost. Tribuna bude umístěna v bezprostřední blízkosti letištní plochy a diváci budou mít chvílemi pocit, že si na letadla budou moct opravdu sáhnout. Den plný zážitků se tak v Plasích ještě více znásobí. Při koupi vstupenek do Zlaté zóny se navíc každý držitel lístku může těšit také na originální dárek – házedlo s logem Den ve vzduchu 2019.

Vstupenky v předprodeji za 200 Kč

Vstupenky se od 1. dubna 2019 budou prodávat za 250 Kč, stejná cena pak bude také na pokladnách přímo na letišti v Plasích. V předprodeji je cena stanovená na 200 Kč, nákupem tak ušetříte 20%. Předprodej ZDE.

Den ve vzduchu 2019

Den ve vzduchu v příštím roce nabídne opět dechberoucí program a důkazem může být slíbená účast Armády ČR, dále se můžeme těšit na představení nejlepší akrobatické skupiny na světě The Flying Bulls Aerobatics Team nebo na zcela unikátní vystoupení ženy na křídlech. V případě, že se kalendář Red Bull Air Race nebude křížit s datem 27. a 28. dubna, se na západě Čech opět ukáže také jedinečný pilot Martin Šonka.