Jedním z velmi očekávaných vystoupení na největší letecké show na západě Čech bude beze sporu show švýcarské skupiny 46 Aviation. Manželský pár Emiliano a Danielle Del Buono všem divákům nabídnou nezapomenutelný zážitek – opravdovou chůzi po křídlech letadla přímo za letu.

Danielle se profesionálnímu chození po křídlech věnuje více než deset let a patří mezi světovou špičku. Navíc se jako jedna z mála věnuje opravdovému chození po křídlech neboli REAL WINGWALKING. Během vystoupení se všem na letišti několikrát zastaví dech, protože neustále usměvavá kráska vystřídá za letu nespočet míst na obou křídlech a jako vrchol předvede s pilotem také let vzhůru nohama.

Společně s pilotem a letadlem 450 hp Super Stearman v růžové barvě působí jako naprosto sehraný tým a předvádějí show, která byla po celém světě nesmírně populární ve dvacátých a třicátých letech minulého století. Celé vystoupení trvá více než deset minut a Danielle všem návštěvníkům Dne ve vzduchu vysílá předem jasný vzkaz: „Nezapomeňte mi mávat a společně si pojďme užít krásné chvíle. Těším se, až vás všechny uvidím z oblohy.“