Hádejte Čtvrteční hádanky a vyhrajte vstupenky na Den ve vzduchu

Na oficiálních profilech na sociálních sítích Dne ve vzduchu - Facebook i Instagram - jste se mohli v posledních týdnech zapojit do čtvrtečních hádanek, které se vždy určitou formou týkají největší letecké show na západě Čech. Hádanky u vás vzbudily značný ohlas a organizátoři by vám za to chtěli poděkovat. Nejlepším, nejrychlejším nebo nejvtipnějším odpovědím budou rozdávat vstupenky na Den ve vzduchu 2023.

Od čtvrtka 9. února až do odvolání budou organizátoři vybírat z odpovědí na Čtvrteční hádanky na obou sociálních sítích jednoho výherce, který se může těšit na volnou vstupenku na Den ve vzduchu. Zapojení do soutěže je tak velice snadné, stačí sledovat Facebook nebo Instagram a rychle a správně odpovědět na hádanku. Správné odpovědi se budou zveřejňovat vždy během pátečního dne, kdy organizátoři vyhlásí také jméno výherce.

„Jsme rádi, že se nám daří naše fanoušky pobavit a volnými vstupenkami jim chceme poděkovat za jejich přízeň. Chceme rozdávat radost a věřím, že soutěžící pochopí, že každý může vyhrát maximálně 1 volnou vstupenku. Pokud tedy někdo vyhraje například 9. února, už nemůže vyhrát žádnou další hádanku. Nicméně, budeme vždy rádi, pokud nám i výherci zachovají přízeň a dál se budou do hádanek zapojovat,“ říká tiskový mluvčí Dne ve vzduchu Jiří Poór.

Den ve vzduchu 2023 se uskuteční 29. a 30. dubna na letišti v Plasích. Organizátoři postupně zveřejňují nové potvrzené účinkující a vypadá to na další povedený ročník.

Vstupenky jsou stále v prodeji za předprodejové ceny. Pořídit si je můžete ZDE.

Partneři akce