Průvodce

Program

Program

Aktuální program Dne ve vzduchu najdete tady.

Zobrazit progarm

Vstupenky

Vstupenky

Zajímá Vás, kolik stojí vstupenky v předprodeji, kolik dáte za lístek přímo na místě nebo za jakou cenu pořídíte dospělou či dětskou vstupenku? Vše důležité o vstupenkách najdete tady.

Koupit vstupenky

Doprava

Doprava

Na letiště do Plas se můžete dostat třemi způsoby. Nejoblíbenější způsob je jízda vlastním automobilem s možností parkování na velkokapacitním parkovišti v těsné blízkosti letiště AK Plasy nebo na parkovišti ve městě Plasy. Nejjednodušší způsob je využití hromadné dopravy, která jezdí v krátkých intervalech z Plzně i zpět a je zdarma. Poslední možností je jízda vlakem. Kompletní info o dopravě najdete tady.

Více

Mapa

Mapa

Parkoviště, atrakce, občerstvení, letadla, VIP stany, toalety, hlavní podium. To a mnohem více najdete v areálu letiště AK Plasy během Dne ve vzduchu 2024. Pro snadnější orientaci v areálu Vám poslouží mapa, kterou najdete tady.

Zobrazit mapu

Otevírací doba areálu

Otevírací doba areálu

27.4.    09:00–19:00
28.4.    09:00–18:00

Pokladny budou otevřeny od 09:00.

První pomoc

První pomoc

Na akci je k dispozici stan první pomoci se zdravotnickým personálem. Jednotky IZS najdete před hlavním hangárem. V případě úrazu kontaktujte pořadatele, kteří jsou vybaveni vysílačkami. Možné je také obrátit se na informační stánek. V případě úrazu mimo dosah zdravotní služby v areálu volejte 155 nebo 112.

Letadlo

Příletové info

Příletové info pro rok 2024 zatím nebylo stanoveno.

 

Partneři akce