Průvodce

Program

Program

Aktuální program Dne ve vzduchu najdete tady.

Zobrazit program

Vstupenky

Vstupenky

Zajímá Vás, kolik stojí vstupenky v předprodeji, kolik dáte za lístek přímo na místě nebo za jakou cenu pořídíte dospělou či dětskou vstupenku? Vše důležité o vstupenkách najdete tady.

Koupit vstupenky

Doprava

Doprava

Na letiště do Plas se můžete dostat třemi způsoby. Nejoblíbenější způsob je jízda vlastním automobilem s možností parkování na velkokapacitním parkovišti v těsné blízkosti letiště AK Plasy nebo na parkovišti ve městě Plasy. Nejjednodušší způsob je využití hromadné dopravy, která jezdí v krátkých intervalech z Plzně i zpět a je zdarma. Poslední možností je jízda vlakem. Kompletní info o dopravě najdete tady.

Více

Mapa

Mapa

Parkoviště, atrakce, občerstvení, letadla, VIP stany, toalety, hlavní podium. To a mnohem více najdete v areálu letiště AK Plasy během Dne ve vzduchu 2024. Pro snadnější orientaci v areálu Vám poslouží mapa, kterou najdete tady.

Zobrazit mapu

Otevírací doba areálu

Otevírací doba areálu

27.4.    09:00–19:00
28.4.    09:00–18:00

Pokladny budou otevřeny od 09:00.

První pomoc

První pomoc

Na akci je k dispozici stan první pomoci se zdravotnickým personálem. Jednotky IZS najdete před hlavním hangárem. V případě úrazu kontaktujte pořadatele, kteří jsou vybaveni vysílačkami. Možné je také obrátit se na informační stánek. V případě úrazu mimo dosah zdravotní služby v areálu volejte 155 nebo 112.

Letadlo

Příletové info 27. a 28. DUBNA 2024

NOTAM na dočasně omezený prostor 07,00 a 16,00 hod. UTC, kruh o poloměru 5,5 km se středem LKPS od GND do FL 65.
Přílety jsou možné do 12,00 SELČ, odlety po skončení LD. Posádky při příletu musí být na frekvenci PLASY RADIO 123,590. Přistávací poplatky se nebudou vybírat, celá posádka zaplatí vstupné. Nebude zajištěno kotvení letadel.

 

Partneři akce