Den ve vzduchu s Plzeňským krajem

Průvodce

Doprava

Na letiště do Plas se můžete dostat třemi způsoby. Nejoblíbenější způsob je jízda vlastním automobilem s možností parkování na velkokapacitním parkovišti v těsné blízkosti letiště AK Plasy nebo na parkovišti ve městě Plasy. Nejjednodušší způsob je využití hromadné dopravy, která jezdí v krátkých intervalech z Plzně i zpět a je zdarma. Poslední možností je jízda vlakem. Kompletní info o dopravě najdete tady.

Více

Vstupenky

Zajímá Vás, kolik stojí vstupenky v předprodeji, kolik dáte za lístek přímo na místě, jestli můžete zaplatit v Plasích platební kartou nebo za jakou cenu pořídíte dospělou či dětskou vstupenku? Vše důležité o vstupenkách najdete tady.

Koupit vstupenku

Mapa

Parkoviště, atrakce, občerstvení, letadla, VIP stany, toalety, hlavní podium. To a mnohem více najdete v areálu letiště AK Plasy během Dne ve vzduchu 2022. Pro snadnější orientaci v areálu Vám poslouží mapa, kterou najdete tady.

Zobrazit mapu

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Den ve vzduchu bude nabídnuta ke stažení zdarma s dostatečným předstihem na Google Play pro Android a na AppStore pro iOS. Nabídne nejdůležitější informace, aktuality, mapku areálu nebo časy odjezdů a příjezdů hromadné autobusové dopravy. Aplikace nabídne největší komfort a opravdu kompletní a nejlepší informovanost všem účastníkům akce.

Otevírací doba areálu

30.4. 09:00–19:00
01.5. 09:00–18:00

Pokladny budou otevřeny od 09:00.

První pomoc

Na akci je k dispozici stan první pomoci se zdravotnickým personálem. Jednotky IZS najdete před hlavním hangárem. V případě úrazu kontaktujte pořadatele, kteří jsou vybaveni vysílačkami. Možné je také obrátit se na informační stánek. V případě úrazu mimo dosah zdravotní služby v areálu volejte 155 nebo 112.

Příletové info

Dočasně omezený prostor – akrobatické lety

  • - Kruh o poloměru 5,5 km se středem na LKPS (495513N-013223E) od GND do FL 95 mimo TMA Praha
  • - Vstup do prostoru se souhlasem PLASY-RADIO na kmitočtovém kanálu 123,590 nebo tel: 37332209
  • - Ve dnech 30. a 01. 5. 2022 od 10:00 do 14:00 hod. UTC akrobatické lety
  • - Vstup do prostoru nebude povolen z důvodu akrobatických letů
Více