Jedna z novinek, kterou budou moct na sedmnáctém ročníku největší letecké show na západě Čech návštěvníci využívat je speciální Zlatá zóna. Díky této vstupence si divák přijde jako správné VIP. K dispozici totiž bude mít vlastní tribunu, vlastní stánek s občerstvením, poukazy na jídlo i pití a originální dárek.

Počet míst do Zlaté zóny je omezený kvůli tribuně na sezení, která bude připravena v bezprostřední blízkosti letištní plochy s přímým a nerušeným pohledem na letadla. Každý si předem může vybrat místo, ze kterého se chce na Den ve vzduchu v pohodlí koukat.

Kromě skvělého výhledu zahrnuje jedna vstupenka také stánek s občerstvením v těsné blízkosti, navíc s přednostní obsluhou. Dále poukaz na občerstvení (1x jídlo a 2x nápoj), vlastní toaleta a dárek při příchodu. Tím bude originální házedlo s logem Den ve vzduchu.

Vstupenky do Zlaté zóny si mohou zájemci pořídit ZDE za 600 Kč pro dospělé a 300 Kč pro děti. Klasické lístky jsou od 1. dubna až do data konání akce za 250 Kč pro dospělé a 50 Kč pro děti od šesti let věku.