Nová hudební dimenze vzdušného prostoru: Den ve vzduchu oslaví spojení letecké elegance s živou hudbou!

Jako první v České republice mohou organizátoři největší letecké show na západě Čech představit spojení vzdušného umění a hudby. Na letošním Dni ve vzduchu budou diváci svědky unikátního vystoupení, kdy kluzák Schleicher ASK 21, řízený zkušeným pilotem Romanem Šlapáčkem, bude doprovázen živou hudbou saxofonistky KJ Sax.

Toto inovativní spojení letecké grácie s hudební virtuozitou je jedním z mnoha překvapení, která na diváky čekají na letošním ročníku Den ve vzduchu. „Jsme hrdí, že jsme s největší pravděpodobností první leteckou show v České republice, která spojí letadlo a živou hudbu dohromady," říká manažer Dne ve vzduchu Jiří Pěč. „Toto vystoupení bude zcela jedinečné a přinese divákům zážitek, který budou moci zažít pouze u nás."

Saxofonistka KJ Sax, známá svou vášní pro hudbu a schopností vtáhnout diváky do svého světa plného energie a pozitivní nálady, se na tento neobvyklý koncept těší. „Je to pro mě čest být součástí takového inovativního projektu," říká KJ Sax. „Doprovázet elegantní vystoupení Romana Šlapáčka bude pro mě inspirativní výzvou. Věřím, že se naše společné vystoupení bude divákům líbit."

Den ve vzduchu slibuje nejen nezapomenutelné vystoupení kluzáku s doprovodem saxofonu, ale show, ve které si své oblíbené letadlo najde opravdu každý. Od nádherných akrobatických letů až po rychlé a hlasité stíhačky.

Pro média o KJ Sax

Energická saxofonistka patří k nejrychleji stoupajícím hvězdám současného českého showbyznysu. Své kouzlo a umění předvádí na mnoha akcích všeho druhu, od konferencí, až po soukromé oslavy nebo svatby. Zahrála i pro českého prezidenta Petra Pavla a vystupovala například také v luxusním resortu Velaa Private Island na Maledivách nebo při otevírání restaurace Mycelium na Kostarice, kterou vlastní česká „barevná kuchařka“ Kamu. Vystupování KJ Sax bývá plné emotivních momentů. „Nikdo nechce veselku, na které budou všichni znuděně sedět u stolu. Já během hraní chodím mezi lidmi, reaguji na ně, ale nechávám jim dostatečný prostor rozhodnout se, zda se připojí k tanci, či budou dál konverzovat u skleničky prosecca. Důležitá je svoboda,“ řekla o sobě pro časopis Forbes Kateřina Janečková alias KJ Sax.

Partneři akce