Předprodej vstupenek na největší leteckou show na západě Čech byl oficiálně spuštěn a fanoušci letectví si tak mohou s předstihem pořídit vstupenky, a navíc se sníženou cenou. Až do 31. března 2020 je možné koupit vstupenky za 250 Kč. Po loňském úspěchu bude i v rámci 18. ročníku spuštěna Zlatá zóna, která návštěvníkům přinese spoustu výhod. Její cena je stanovena na 650 Kč. Den ve vzduchu 2020 se uskuteční o víkendu 25. a 26. dubna.

Vstupenky v předprodeji za 250 Kč

Až do konce března lze pořídit vstupenky za sníženou cenu 250 Kč. Od 1. dubna se budou prodávat za 300 Kč, stejná cena bude následně i na pokladnách přímo na letišti v Plasích. Dětská vstupenka stojí stále symbolických 50 Kč. Předprodej vstupenek ZDE.

Zlatá zóna

O netradiční a originální zážitek se pro návštěvníky Dne ve vzduchu postará Zlatá zóna. Ta nabízí fanouškům vlastní tribunu s kapacitou 129 míst, kupóny na občerstvení, stánek s občerstvením bez čekání a také vlastní toaletu. Tribuna je umístěna v bezprostřední blízkosti letištní plochy a diváci mají chvílemi pocit, že si na letadla mohou opravdu sáhnout. Den plný zážitků se tak v Plasích ještě více znásobí. Při koupi vstupenek do Zlaté zóny se navíc každý držitel lístku může těšit také na originální dárek.