I v letošním roce si návštěvníci mohou pořídit vstupenky do speciální Zlaté zóny. Ta přináší mnoho výhod jako například vlastní stánek s občerstvením, poukazy na jídlo a pití a hlavně – vlastní tribunu, která je v těsné blízkosti letištní plochy s přímým a nerušeným pohledem na letadla a letecký program.

Tribuna, která je určena k sezení, pojme omezený počet míst, proto je vhodné s koupí vstupenek nezahálet. Každý si předem může vybrat místo, ze kterého se chce na Den ve vzduchu v pohodlí koukat.

Kromě vlastního místa k sezení a zaručeného parádního výhledu zahrnuje jedna vstupenka také přednostní obsluhu u speciálního stánku s občerstvením, který bude přímo v areálu Zlaté zóny. Dále každý obdrží poukaz na občerstvení (1x jídlo a 2x nápoj), připravena bude také vlastní toaleta.

Vstupenky do Zlaté zóny si mohou zájemci pořídit za 650 Kč pro dospělé a 300 Kč pro děti. Klasické lístky jsou do konce března v předprodeji za 250 Kč, od 1. dubna až do data konání akce za 300 Kč pro dospělé a 50 Kč pro děti od šesti let věku. 

Předprodej vstupenek ZDE.