Poznejte krásy plzeňského kraje z výšky - proleťte se letadlem nebo vrtulníkem

Den plný zážitků můžete na letišti v Plasích prožít mnoha způsoby. Diváci, kterým nestačí pozorovat letadla pouze ze země, mohou před i po konci hlavního letového programu využít seznamovací lety. Připravena bude flotila pěti letadel a dvou vrtulníků. Lety helikoptérami je možné zarezervovat předem, a navíc se můžete zúčastnit soutěže o let zdarma v legendárním stroji Cobra AH-1S!

Seznamovací lety budou probíhat v sobotu i v neděli v dopoledních hodinách a pak ihned po konci hlavního leteckého programu. Zájemci si mohou vybrat, jestli se na Plzeňsko budou chtít kouknout z letadla nebo z vrtulníku.

Seznamovací let vrtulníkem MD500E a soutěž o let zdarma v Cobra AH-1S

Pokud se chcete proletět v helikoptéře, můžete si s předstihem zarezervovat čas a délku letu na www.forfreedays.cz/den-ve-vzduchu

Cena se odvíjí od počtu osob a délky letu. Pro jednu osobu vyjde pětiminutový let na 1.000 Kč s DPH. Patnáct minut ve vzduchu pro partu 3 lidí stojí 9.000 Kč s DPH.

Zájemci, kteří si zarezervují termín předem, se automaticky dostanou do slosování o seznamovací let zdarma v chloubě amerického válečného letectva Cobra AH-1S - ČLÁNEK ZDE.

Každý den po konci hlavního programu se tímto strojem prolétnou tři výherci.

Seznamovací lety letadlem

Letadla z flotily Aeroklubu Plasy pojmou maximálně 3 osoby najednou. Tři lidi za patnáctiminutový let zaplatí celkem 1800 Kč s DPH. Na seznamovací lety s letadly není možná rezervace předem. Připraveno bude celkem 5 letadel.

Partneři akce